PhpMyAdmin importavimas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš IV pagalba klientams.
Peršokti į: navigacija, paiešką
1 eilutė: 1 eilutė:
 
+
Prieš importuojant duomenų bazė jau turi būti sukurta. Kaip tai atlikti rasite [[MySQL_duomenų_bazės_sukūrimas|spustelėję čia]]. Prisijunkite prie [[PhpMyAdmin|PhpMyAdmin]] įrankio.
Prieš importuojant duomenų bazė jau turi būti sukurta. Kaip tai atlikti rasite [[MySQL_duomenų_bazės_sukūrimas|spustelėję čia]].
 
  
 
'''1.''' Prie valdymo pulto rekomenduojama prisijungti būtent tos duomenų bazės, į kurią importuojami duomenys, naudotojo vardu.  
 
'''1.''' Prie valdymo pulto rekomenduojama prisijungti būtent tos duomenų bazės, į kurią importuojami duomenys, naudotojo vardu.  

16:30, 6 gegužės 2014 versija

Prieš importuojant duomenų bazė jau turi būti sukurta. Kaip tai atlikti rasite spustelėję čia. Prisijunkite prie PhpMyAdmin įrankio.

1. Prie valdymo pulto rekomenduojama prisijungti būtent tos duomenų bazės, į kurią importuojami duomenys, naudotojo vardu.

Pma import 01.png


2. Būtinai pasirinkite duomenų bazę į kurią bus importuojami duomenys:

Pma import 02.png


3. Pasirinkite kortelę (meniu) "Import":

Pma import 03.png


4. Standartiniu atveju tereikia pasirinkti archyvą, esantį Jūsų kompiuteryje ir spustelėti "GO". Papildomai gali prireikti:

  • Jei importuojama iš failo, naudojančio ne UTF-8 koduotę (taip būna retai) - ties Character set of the file pasirinkite reikiamą koduotę.
  • Skyrius Partial Import reikalingas jei duomenų bazė yra didelė ir jos nepavyko importuoti standartiniu būdu.
  • Format daugeliu atveju turėtų būti tiesiog SQL. Jei importuojamas naudojant kitą formatą - pasirinkite reikiamą.

Pma import 04.png


5. Duomenų bazė sėkmingai importuota.

Pma import 05.png

Jei importavimo metu kiltų problemų - klaidos bus pateiktos šiame lange. Nepavykus importuoti duomenų bazės - nukopijuokite pateikiamas klaidas ir susisiekite su mumis.